Náš příběh

Goto down

Náš příběh

Příspěvek pro Ayame Mashiba za Wed Aug 13, 2014 9:29 pm

Příběh se odehrává několik desetiletí po válce. Shinobi aliance vyhrála, avšak Madara přežil a přidal se na stranu dobra. Spolu s jednou kunoichi splodil potomky, avšak po jisté době ho skolila nemoc, ale jeho potomci přežili. Matka Madarových dětí byla ale brzy zabita, přestože se spolu s dětmi schovávala. Tento útok přežilo jen jedno z jejich dětí - Madaka, ostatní zemřeli. Madarův syn však žil dál a svět shinobi se pomalu zotavoval z velké války ninjů.

Uplynuly další roky a i Madarův syn žil dál. Jeho žena porodila jednoho syna.

Jelikož po tolika letech byli zvoleni noví Kagové, svět už žil dál v míru. Všechny vesnice si dále pomáhaly, avšak občas vznikaly menší šarvátky a neshody mezi Kagy. Ty ale byly menší a nedůvěřivost mezi lidem různých vesnic dále klesala. Jednoho dne se ale Madaka rozhodl, že na sebe poukáže a tak zanechal svého syna se ženou samotné a obětoval svůj život jen proto, aby byl konečně považován za opravdového syna Madary. S tímto cílem rozhádal Kage vesnic a poštval je proti sobě, obětujíc svůj život.

Mezitím, od narození vnuka Madary, uběhlo 26 let a také od té doby, co se vlády uchopili noví Kagové. Ti byli časem svrženi také, protože od dob smrti Madaky si nemohli věřit.

Momentálně je svět uvržen v chaosu, žádní Kagové, žádní vládci. Světem vládne zmatek a chudoba, hlad. Kdo se ujme vlády? Kdo nastolí zpátky mír?

_________________
Zbraně, KG:
Zbraně: Katana, dýka


Body:

Síla - 5
Chakra - 5
Rychlost - 4
Taijutsu - 4

Ninjutsu - 5
Genjutsu - 5 (schopnost použít genjutsu a ubránit se mu )Techniky:
avatar
Ayame Mashiba
Akatsuki
Akatsuki

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 07. 07. 13
Age : 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru